Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИ
Тонкие клиенты

ТЕРМИНАЛЬНЫЕ РЕШЕНИЯ


Термінальні рішення
Переваги використання термінальних систем
Ліцензування ПЗ під час роботи в термінальному режимі
Вибір сервера для термінальної системи
Тонкі клієнти
Переваги використання тонкіх клієнтів
Брошура (PDF 178Kb)
Terminal Services: від А до Я (Першоджерело: www.2x.com)

Переваги використання "тонких клієнтів"

Використання тонких клієнтів доповнює переваги термінального режиму роботи.

Тривалий термін служби - у "тонких клієнтів" він становить, як правило, 5-10 років, тоді як ПК потрібно модернізувати (а частіше просто міняти) кожні 2-3 роки

Підвищення надійності. "Тонкий клієнт" являє собою пристрій без частин, що рухаються, і практично не має шансів вийти з ладу. Користувачі, які не мають доступу до дисків із змінними носіями, позбавлені можливості самостійно встановлювати ПЗ. Все це знижує витрати на обслуговування та дозволяє зменшити простої в роботі через апаратну несправність, програмні конфлікти або зараження вірусами.

Контрольоване середовище. Користувачі можуть запускати лише ті програми, які встановлені на сервері та виконання яких дозволено адміністратором. У такий спосіб легко виключити ігри на робочому місці і зловживання Internet.

Проста та швидка установка. Для створення нового робочого місця потрібно не більше 10 хвилин - у десятки разів менше, ніж для звичайного робочого столу.

Просте оновлення ПЗ. Встановлення нового та оновлення існуючого ПЗ виконується на сервері - немає необхідності займатися цим на кожному із встановлених у мережі ПК.

Зменшення ризику крадіжок. Сам по собі "тонкий клієнт" не є повноцінним комп'ютером і, будучи відключеним від сервера, не має великої цінності для викрадача.

© 2001-2024 Onix