Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИ

ПРО КОМПАНІЮ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Компанія Onix працює на ринку України з 1994 року і за цей час зарекомендувала себе як постачальник надійних та високопродуктивних рішень. Основним напрямком діяльності компанії є постачання серверного обладнання, систем збереження даних, кластерних систем, термінальних рішень, систем резерзвого копіювання, засобів управління серверами і електропоживленням.


В компанії Onix виробництво і тестування серверних систем виконується висококваліфікованими сертифікованими спеціалістами. Всі сервери проходят ретельне і всебічне передпродажне тестування під навантаженням протягом декількох діб і забеспечуються 3-х роковою гарантією. В якості додаткової послуги нашим клієнтам пропонується розширений сервіс для серверів виробництва Onix: час реакції - не більше 4 годин, час відновлення - не більше 8 годин.

Onix є офіційним партнером таких компаній:


  • Supermicro - провідний виробник серверних платформ, материнських плат і серверних шасі (Official Authorized Clustering Server System Integrator, Official Distributor)
  • Infortrend - одна з провідних компаній по виробництву високопродуктивних RAID-систем и сховищ даних (Official Distributor)
  • AMCC (3Ware) - розробник і виробник міцних і високопродуктивних RAID-контроллерів Serial ATA (Official Distributor)
  • LSI Logic - провідний виробник SCSI- і RAID-контроллерів, займаючий 85% ринку (Premier Partner)
  • ATEN - провідний розробник і виробник KVM-перемикачів і систем віддаленого управління серверами (Official Distributor)
  • Wyse Technology - провідний світовий виробник тонких клієнтів с 22-річним досвідом, займаючий 40% ринку тонких клієнтів (Official Distributor)
  • Citrix - світовий лідер на ринку систем безпечного термінального доступу до корпоративних даних і програм (Silver Partner)
  • Veritas - світовий лідер на ринку ПЗ для резервного копіювання (Select Partner)
  • APC - найбільший виробник систем безперебійного живлення і керування електромережою (Official Partner, Partner in Projects)
  • VMware - світовий лідер в області рішень віртуалізації - від настольних систем до центрів обробки даних (VMware Sales Professional)


Завдяки багатому досвіду, наявності штату кваліфікованих професіоналів та можливості отримання прямої технічної підтримки від виробників компанія Onix може запропонувати та реалізувати сучасне IT-рішення будь-якої складності.

© 2001-2024 Onix