Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИ
СЗД: SSD/HDD Tiered Storage Systems

ВІРТУАЛІЗАЦІЯ І СЗД

VMWare vSphere (ESX/ESXi)
VMWare Virtual SAN (vSAN)
Сервери для VMWare vSphere (ESX/ESXi)
Сервери для VMWare Virtual SAN (vSAN)
СЗД: HDD Storage Systems
СЗД: SSD/HDD Tiered Storage Systems
СЗД: All Flash High Available Storage Systems
JBODs
DSS Unified Storage (NAS + iSCSI+FC)

СЗД з функцією тирінгу (Automated Storege Tiering) є золотою серединою між порівняно повільними СЗД на жорстких дисках і дорогими All Flash СЗД на SSD.

Основна ідея полягає в тому, що в СЗД присутні як швидкі SSD (tier 0), так і ємні HDD (tier 1,tier 2,tier 3), а СЗД автоматично розміщує та переміщує дані між рівнями (тирами) залежно від інтенсивності їх використання. В результаті, часто використовувані ("гарячі") дані розміщуються на швидких SSD, а рідко використовувані ("холодні") дані зберігаються на ємних HHD.

Завдяки тому, що вимірювання частоти звернення виконується на блочному рівні, досягається безпрецедентна ефективність використання дорогих SSD і виключається ситуація коли 90% обсягу SSD використовується для зберігання даних, що рідко використовуються. Наприклад: є файл бази даних, розміром 10ТВ, але з них всього 5% - дані, що часто використовуються і 95% - старі дані, до котрих дуже рідко звертаються. Розділити ці дані між SSD та HHD на рівні файлової системи практично неможливо. А СЗД із функцією тирингу сама розподілить їх оптимальним чином, виходячи з реального навантаження. "Гарячі" дані зберігатимуться на швидких SSD, а "холодні" - на ємних та не дорогих HDD.

Тут можна ознайомитись з нашими типовими пропозиціями на Tiered СЗД, але ми б рекомендували звернутися до наших фахівців за консультацією щодо підбору оптимальної конфігурації під Ваше завдання.


© 2001-2024 Onix