Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

GPU сервери для високопродуктивних обчислень

Модельний ряд компанії SuperMicro доповнився новим класом систем (GPU-Servers) передбаченим для рішення графічних і обчислювальних завдань.

Лінійка платформ представлена двома рішеннями SS6016GT, у використані 1U з обчислювальної міцності до 2 терафлопс, і більш старшою моделлю SS7046GT, у використані Tower/4U з обчислювальної міцності до 4 терафлопс.

Основна відмінність моделей SuperServer 6016GT-TF-TM2/TC2 і SuperServer 7046GT-TRF-TC4 полягає в установлених GPU Cards: двох NVIDIA Tesla M1060/С1060 и чотирьох NVIDIA Tesla C1060 відповідно, в іншому їх технічні характеристики схожі: виконання в 1U/4U, установка до 2-х процесорів Xeon 5500 серії, підтримка до 96GB DDR3 і до 3-x/8-ми hot-swap 3.5" HDD, а також інтегровано Dual Gigabit LAN і IPMI 2.0 с підтримкою Virtual Media и KVM-over-LAN.

Пікова продуктивність систем досягається за рахунок використання двох/чотирьох GPU NVIDIA Tesla M1060/С1060, кожна з яких містить 240-ядерний процесор, що працює на частоті 1.3 гігагерц та 4 гігабайти пам'яті. Основна функціональна відмінність GPU від CPU полягає в тому, що його ядра працюють паралельно, це дає вагому перевагу при обробці великих обсягів даних. Крім того, на відміну від розрахунків на CPU, при обчисленнях на графічному адаптері немає необхідності в кешуванні інформації, що надходить, що, у свою чергу, усуває проблеми в ситуаціях, коли розмір даних перевищує розмір кешу. Ці особливості роблять GPU надзвичайно ефективним в ряді завдань, потребуючих обробки значних масивів даних і добре піддаються розпаралелюванню.

До числа таких завдань відносяться, наприклад, проблеми квантової хімії та астрофізики, фінансового та нафтогазового моделювання, прогнозування погоди та пошуку сигналу, і багато іншого. На сторінці можна ознайомитись з показниками збільшення швидкості обчислень в реальних наукових і комерційних програм із використанням програмного комплексу CUDA (Compute Unified Device Architecture) - технології, що дозволяє реалізовувати алгоритми, які можна здійснити на графічних процесорах NVIDIA. В деяких прикладах досягається прискорення при використанні розрахунків на гетерогенних системах (GPU + CPU) порівняно з розрахунками виключно на СРU.

Шпаргалку підготував Олександр Семенел

Контакти: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

© 2001-2024 Onix