Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

Вбудовані засоби ІРМІ в нових серверних платформах Supermicro

Нова лінійка серверних платформ SuperMicro на чіпсетах X58, 5500, 5520 отримала нову функціональність у вигляді наявності вбудованих на материнську плату (МП) апаратних засобів віддаленого моніторингу та адміністрування ІРМІ 2.0. Ця функціональність присутня на всіх платформах, у яких у назві є буква "F", наприклад 6016T-UF.

ІРМІ на материнських платах серії Х8 реалізовано на іншому апаратному обладнанні ніж AOC SIM IPMI. Так на всіх МП встановлюється ВМС (Baseboard Management Controller) Winbond WPCM450 та виділений для IPMI FastEthernet адаптер Realtek RTL 8201N. Відповідно, на задній панелі виведено додатковий мережевий інтерфейс. Він знаходиться у лівій частині інтерфейсної панелі над парою USB-роз'ємів.

Вбудована ПЗ, включаючи інтегрований WEB-сервіс, хоча має декілька відмінний зовнішній інтерфейс, але має подібну функціональність з ПЗ SIM IPMI. Реалізований вже набір функцій: Event Log, доступ до датчиків температури СРU/напруг/швидкості обертання вентиляторів, віддалене апаратне управління RESET/POWER, SOL (Serial over LAN консоль), KVM over LAN, Media over LAN, тобто, віртуальні диски.

Організація меню виглядає навіть більш логічною і зручною. Окрім того заявилися навіть деякі нові можливості, наприклад, у меню Miscellaneous є пункт PostSnooping, що дозволяє прочитати порт 80, у котрому фіксуються BIOS POST-коди. Тобто, у випадку проблеми ми маємо можливість віддалено провести первинну діагностику, тому не стартує материнська плата.
Оскільки обладнання інтегроване на материнську плату, то зараз первинні мережеві та інші налаштування ІРМІ-модуля можна здійснити безпосередньо з конфігуратора BIOS. За бажанням, як і раніше, це зробити також можна буде за допомогою DOS/Linux утиліти IPMICFG.

Усі адміністраторські функції можна здійснювати з браузера після парольної аутентифікації. Крім цього, також можна скористатися утилітою IPMIView. Вона дозволяє виявляти ВМС, встановлені на МП серії Х8 та працювати з ними у рамках своєї функціональності.
IPMIView зручна тим, що дає можливість групувати та структурувати сукупність серверів, що обслуговуються.

Таким чином, тепер покупець отримує серверну платформу спочатку обладнану інтегрованими засобами ІРМІ, включаючи повноцінну графічну консоль з ІР-доступом, причому вартість цієї функціональності значно нижча, ніж раніше у варіанті із зовнішнім адаптером.Шпаргалку подготував Сергій Коваленко
Контакти: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

© 2001-2024 Onix