Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

Як зв'язати два комп'ютери між собою через USB-інтерфейс?

Відповіддю на поставлене питання є мініатюрний пристрій від компанії Aten - CS661, Laptop USB KVM switch. Це ідеальне рішення для тих, хто має ноутбук та комп'ютер без локальної мережі, наприклад, дома і при цьому часто виникає потреба обмінюватись файлами між ними. Пристрій розраховано на роботу в середовищі Windows 2000 sp4/XP/2003/2008/Vista.

При підключенні один комп'ютер умовно називається ''локальним'' (підключається більш короткою ділянкою кабелю - 0,9 м), а другий ''віддаленим'' (підключається більш довгою ділянкою кабелю - 1,8 м). Локальний комп'ютер є керуючим, на ньому запускається консоль управління робочим місцем віддаленого комп'ютера, котрому відводиться пасивна роль.
На корпусі пристрою також є 1-портовий USB-хаб, єдиний порт котрий доступний для локального комп'ютера.

Якщо пристрій підключається до комп'ютерів вперше, то автоматично запускається інсталяція ПЗ із знімного USB-диску, котрий бачиться на обох комп'ютерах. По завершені інсталяції потребується перезавантаження.


При наступних підключеннях автоматично встановлюється зв'язок між комп'ютерами і на локальному комп'ютері запускається консоль управління робочим місцем віддаленого комп'ютера.

Якщо зв'язок по будь-якій причині не встановилась, наприклад, один з них не встиг завантажитись, ініціювати повторну спробу встановлення зв'язку можна, звернувшись до знімного диску CS661 на обох комп'ютерах або перекомутувати роз'єм. Консоль - графічна повнофункціональна з повним доступом та правами того користувача, котрий в даний момент зареєстрований на віддаленому комп'ютері.


Ніяка аутентифікація при установці зв'язку не виконується, згідно того, що пропонується повні довірчі відносини, оскільки обидва комп'ютера знаходяться в межах одного столу, а робота з приладами повинна бути максимально простою.

Обмін файлами запускається у вигляді окремого вікна натиском піктограми ''Open File Transfer'' на панелі інструментів. Копіювання файлів можна здійснювати в обох напрямках відповідно з правами, зареєстрованих на кожному комп'ютері користувачів. Копіювання файлу розміром 2,5 ГБ здійснюється приблизно за 5 хвилин.

Шпаргалку підготував Сергій Коваленко

Контакти: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

© 2001-2024 Onix