Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

Обладнання Aten для проведення презентацій

В простішому випадку провести доклад, семінар, презентацію можна, безпосередньо, підключивши проектор до комп'ютеру або ноутбуку з котрого буде демонструватись презентація. Але, коли передбачається декілька доповідачів, кожен з яких використовуватиме свій ноутбук, виникає ряд незручностей у вигляді затримок на перепідключення обладнання. Уникнути подібних труднощів можна, використовуючи відеоперемикач, до виходу якого підключається проектор, а на входи подається відеосигнал від декількох комп'ютерів, які будуть задіяні в заході. Тоді переключення між джерелами буде відбуватись в одне або декілька натискань на клавішу або із пульту дистанційного управління. Але у перемикача тільки один вихід, а іноді виникає необхідність підключити ще один або декілька пристроїв відображення, наприклад, встановити монітор окрім основного залу ще і в вестибюль. В цьому випадку схема ускладняється - на вихід перемикача потрібно підключати спліттер, що дозволяє розгалузити відеосигнал і підключити декілька пристроїв відображення. Більш універсальним рішенням буде використання відеоперемикача типу Matrix.

Відеокомутатори Matrix - більш складні пристрої, ніж звичайні відеоперемикачі, вони дозволяють комутувати відеосигнал від декількох джерел на кілька пристроїв відображення. Причому перемикачі Matrix - це не просто комбінація перемикач + спліттер, яка також допустима і дає можливість вивести одне й те саме зображення на кілька пристроїв відображення одночасно з обраного джерела. Вони дозволяють здійснювати більш гнучке, незалежне управління вибором джерела сигналу кількох пристроїв відображення, тобто, на будь-який з наявних виходів може бути поданий сигнал із будь-якого з наявних входів.

В лінійці відеокомутаторів Matrix від Aten в нинішній час мають рішення тільки для VGA: 2 на 2 (VS0202), 2 на 4 (VS0204) і 4 на 4 (VS0404). Всі перемикачі Matrix дають можливість комутувати і звук.

І ,нарешті, в арсеналі відеопродуктів Aten є спеціальний програмно-апаратний комплекс Wireless Presentation System KE8220, що дає можливість максимально полегшити технічну підготовку проведення презентації або семінару в будь-якому непідготовленому приміщенні, забезпечуючи при цьому максимальну простоту, гнучкість і комфортність управління відображенням інформації в час проведення заходу. Система виконана в вигляді невеликого пристрою і представляє собою KVM-консоль, що має як і дротовий, так і бездротовий WiFi 802.11b/g мережеві інтерфейси і що отримують доступ до робочого столу комп'ютерів, що підключаються, за допомогою програмного агенту AltusenVNC, котрий може бути завантаженим на будь-який з цих комп'ютерів зі вбудованого в KE8220 WEB-сервісу. Система сумісна з Windows 2000/XP/2003/2008/Vista/7. Пристрій має VGA-роз'єм, до котрого можна підключити проектор і два USB-роз'єми, куди можна підключити клавіатуру та мишу. Провести презентацію можна буде зі свого ноутбуку, підключившись по бездротовій мережі до пристрою та встановивши завантажений з нього агент. Презентація буде виконуватися на вашому ноутбуці, а вміст робочого столу буде передаватись на KE8220 і відображатиметься на моніторі або проекторі, підключеному до його виходу. Максимальна роздільна спроможність відео 1280х1024, 60Hz. Управління, до речі, можна здійснювати з двох сторін: як з ноутбука, так і з клавіатури/миші, підключених до KE8220.

Підтримується до 4 одночасних підключень із можливістю переключення між екранами в одне натискання клавіши. Система може інтегруватись в існуючу бездротову мережу або мається можливість роботи напряму між KE8820 і ноутбуками без точки доступу в режимі AD-HOC. Підтримується парольна аутентифікація і 64, 128 або 256-біт WEP шифрування.

Пристрій також дозволяє працювати і в дротовій мережі через існуючий мережевий 100-Мбіт інтерфейс. Це с іншої сторони дає можливість отримати доступ і управління до будь-якого комп'ютеру, що знаходиться як завгодно далеко, хоч на іншому континенті, що має тільки встановлений AltusenVNC агент і підключеному до мережі та відобразити вміст його екрану під час презентації.

Таким чином, можна здійснити проведення заходу в будь-якому місці, додаючи мінімум зусиль для його підготовки, так як, не потребується ніякого попереднього розгортання будь-якої мережевої, дротової і тому подібної інфраструктури.

Шпаргалку підготував Сергій Коваленко

Контакты: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

В розділі ''Корисна інформація'' Викладені всі теми ''Шпаргалка для ІТ менеджерів''

© 2001-2024 Onix