Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

Віддалене управління серверами по IP

Для ефективного дистанційного керування серверами компанія ATEN пропонує пристрої, які забезпечують KVM доступ по IP до серверів, а також можуть бути підключені до KVM-перемикачів без вбудованої функції керування по IP.

Пристрій ATEN CN8000 забезпечує доступ по IP до KVM-перемикачам, у котрих відсутній такий функціонал. Наприклад, KVM обладнання було закуплено раніше, і не було необхідності у віддаленому доступі, але з розвитком IT інфраструктури підприємства виникла така потреба – для оптимізації управління серверами. Також пристрій може бути безпосередньо підключений до одного конкретного сервера.

Особливості:

  • Пристрій має виділений LAN порт для підключення а ІР мережу, порт RS-232 для підключення модему (доступ до пристрою, якщо відсутня можливість отримання доступу через ІР мережу), порт PON для підключення пристроїв Power Over the NET (додатково дає можливість віддалено керувати живленням відповідно підключеного обладнання);
  • ПО Windows GUI Client і Java Applet входить в комплект, забезпечує зручне використання пристрою з будь-якими операційними системами;
  • Опція Virtual Media дозволяє використовувати USB пристрою (FDD, CD-ROM, FlashDrive, та інші) локального ПК адміністратора, наприклад, для інсталяції віддаленого сервера (при прямому підключенні пристрою до конкретного сервера).

Один із варіантів використання пристрою.

Пристрій ATEN IP8000 забезпечує доступ до серверу і можливість управління по ІР, і може бути встановлений в вільний РСІ слот в сервері, в котрому не має або не передбачена можливість встановлення ІРМІ модулю.
Особливості:

  • підтримка Virtual Media ччерез USB, що дає можливість віддалено, наприклад, проінсталювати ПО на сервері, використовуючи локальні пристрої ПК адміністратора (CD-ROM, USB FlashDrive);
  • підтримка віддаленого управління живленням та перезавантаженням сервера;
  • можливість доступу за допомоги Windows GUI Client і Java Applet забезпечує зручні і мультиплатформне використання пристрою.

Шпаргалку підготував Олександр Юречко

Контакти: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

© 2001-2024 Onix