Сертифікати компанії
 Сертифікати співробітників
 Сертифікати продукції
 Сервери
 Віртуалізація і СЗД
 Мережеве обладнання
 Управління серверами
 Термінальні рішення і безпека
 Каталог продукції
 Прайси
ONIX
мапа сайту

ПРО КОМПАНІЮ ПРОДУКЦІЯ ДИСТРИБУЦІЯ КОРИСНЕ ПІДТРИМКА КОНТАКТИШпаргалка для IT менеджерів

1U KVM LCD консоль/перемикач

KVM LCD консоль без вбудованого KVM-перемикача

1U KVM консоль с 17" або 19" дюймовим монітором, клавіатурою та тач-падом, для локального управління серверами, раціонально використовує простір у серверній шафі, повністю сумісна з усією лінійкою KVM перемикачів ATEN (і інших виробників), не має прив'язки до ПЗ, легко інтегрується у вже існуючу ІТ структуру.

  • CL1000 - 17"
  • KL1100 - 19"
    Дво-рейкова система кріплення, що дозволяє відвинути екран вперед для візуального моніторингу через (прозору або перфоровані) двері 19" шафи. Додатковий порт для (віддаленого) підключення монітора, клавіатури, миші.
KVM LCD консоль з вбудованим KVM-перемикачем

1U KVM консоль с 17" або 19" дюймовим монітором, клавіатурою та тач-падом та вбудованим KVM- перемикачем забезпечує доступ до більшої кількості серверів з однією локальною KVM-консолі. Можливість підключення по каналу Daisy Chain до 31 додаткових KVM перемикачів.

Підтримка мультиплатформенності тобто робота з (через відповідні кабелі, адаптери) PS/2, USB, SUN, Serial (RS-232) інтерфейсами. Відсутність прив'язки до ПЗ. Додатковий консольний порт для віддаленого підключення: монітора, клавіатури, миші. Вбудована функція OSD (Екранне меню) для спрощення моніторингу обладнання.

  • CL1208MA - 17" LCD, 8-портовий KVM перемикач, має додатковий консольний порт з інтерфейсом PS/2.
  • KL3116 - 17" LCD, 16портовий KVM перемикач, має додатковий консольний порт з інтерфейсом USB.
  • KN9116 - 17" LCD, 1-портовий KVM перемикач + інтегрований модуль управління по ІР, має додатковий консольний порт з інтерфейсом USB.
  • KL1516N - 19" LCD, 16-портовыий KVM перемикач, має додатковий консольний порт з інтерфейсом PS/2. Підтримує дистанцію до 40м за допомоги кабелю CAT5; підтримує PS/2, USB, SUN, Serial.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в розділах:

KVM перемикачі
Енциклопедія KVM рішень

Шпаргалку підготовив Ігор Пржегарлінский
Контакти: +38 (044) 205-55-61, onix@onix.kiev.ua

© 2001-2024 Onix